Novinky

Fotogalerie produktů

Žací technika StarJet & CrossJet

Starjet 2 Starjet

Stroj primárně určený k sečení nebo mulčování pravidelně udržovaných travnatých ploch. Ze široké nabídky modelů určených od náročného domácího použití až po obecní a komunální plochy si jistě vybere každý. Starjet denně používá více než pětset obcí k sečení a údržbě obecních ploch. Starjet je také nejrozšířenějším traktorem v ČR v údržbě fotbalových a jiných travnatých hřišť. Mezi naše Vážené VIP zákazníky patří nejprestižnější fotbalové kluby jako je AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, Bohemians 1095, FC Slovan Liberec, FK Baumit Jablonec, FK Mladá Boleslav a další. Použitím originálního příslušenství lze Starjet využít po celý rok.


Počítačový náhled Starjet 4x4 výroba březen 2010 (01) Starjet 4x4

Starjet Exclusive 4x4 je žací stroj určený k pravidelnému sečení nebo mulčování travnatých ploch. Jeho jasnou předností je možnost sečení ve velice náročných svahových podmínkách, kde je tento model díky profesionálnímu pohonu 4x4 s uzávěrkou diferenciálu jako doma.


Oba Crossjet + Crossjet 4x4

Stroj primárně určený k mulčování neudržovaných, náletových a jiných zanedbaných ploch. S lehkostí zvládne posekat náletové dřeviny, šípkové keře či vzrostlý rákos. V celé Evropě je potom oblíben zejména pro jeho jedinečné vlastnosti při údržbě příkopů silnic, sjezdových tratí, údržby koryt řek a rybníků, vysekávání trávy v lesnických školkách, ... Použitím originálního příslušenství lze Crossjet využít po celý rok. Crossjet vyrábíme ve třech základních variantách. Základní verzí je Crossjet (p1) v pohonem zadních kol. Crossjet (p2) je potom dovybaven přední bubnovou brzdou pro bezpečné použití na značných svazích. Pro nejnáročnější uživatele je potom k dispozici verze s pohonem všech kol Crossjet 4x4.


Příslušenství Doplňky a příslušenství

Pro rozšíření použití naši techniky dodáváme širokou řadu originálních doplňků a příslušenství.


Seco prezentacni video Ukázky použití

Prohlédněte si, co dokáží naše traktory.


Úvodní fotografie 'Archiv předváděcích akcí' Archiv předváděcích akcí

Zde můžete shlédnou fotografie z našich předváděcích akcí i z akcí našich obchodních zástupců.

Kontakt

LGD Technika, s.r.o.

Jiří Veselý
Email: obchod@lgdtechnika.cz
Tel: 728 683 848, 739 699 003

Pastviny 151, 56401 Žamberk

Kde nás najdete

mapka_small