Novinky

Fotogalerie produktů

Reform Metrac

 

alt

 

Již na první pohled se tyto stroje nové generace výrazne liší od svých předchůdců zaoblenými tvary čelního a zadního skla, což umožnuje snadnejší průjezd křovinatým terénem. K tomu přispívá i nové řešení pylonu, nesoucích přední světlomety a boční směrová světla, jejichž výšku je možno podle potřeby měnit, popř. je zcela odejmout a uložit v odkládací schránce v kabině.

Další předností jsou kouřová determální skla kabiny, posuvná boční a zadní skla v oknech, plnoprůhledové odnímatelné dveře.

Nový design kabiny tak zaručuje dokonalý výhled dokola do všech stran, především však na přední a zadní příslušenství.

Další mimořádníě důležitou novinkou je uložení kabiny na čtyřech pružných silentblocích, což výrazně snižuje vnitřní hlučnost a vibrace. Kompletní kabinu je tak možno v krátké době sejmout z podvozku.

K pohodlí obsluhy, dalšímu snížení hluku a vibrací přispívá i vnitřní bohaté čalounění kabiny, které se svojí úrovní téměř vyrovná osobním vozům.

Ke zvýšení komfortu obsluhy přispívá i nový zesílený typ topení a větrací soustavy. Na přání může být kabina vybavena účinnou klimatizací, která obsahuje i speciální filtr (např. pro práci s postřiky).

V roce 1999 došlo k dalšímu rozvoji v nabídce firmy REFORM, kdy byly představeny novinky METRAC G4, G5, H4 a H6 a dále malý stroj METRAC 2004 S , v roce 2000 to byl stroj METRAC H7 a v roce 2001 byla nabídka strojů METRAC rozšírena o typ METRAC G6.

V současné době jsou v nabídce 4 typy strojů METRAC s mechanickou převodovkou ( 2004 GS, G4, G5 a G6 ) a 3 typy strojů METRAC s hydrostatickým pohonem ( H4, H6 S a H7 S ).

Díky stavebnicovému typu základního nosiče a ruzným variantám příslušenství je možné dnes přizpůsobit (vyrobit) stroj přesně dle požadavků zákazníka.

 

Metrac G4

alt

Kontakt

LGD Technika, s.r.o.

Stanislav Langr
Email: langr@lgdtechnika.cz
Tel: 728 683 848, 739 699 003

Pastviny 151, 56401 Žamberk

Kde nás najdete

mapka_small